fbpx

Odkryj nowy kontroler Mobile Mapper6

05.032024

Mobile Mapper 6 to niezawodny i wszechstronny kontroler, stworzony z myślą o profesjonalistach geodezyjnych i GIS. Dzięki obsłudze technologii 5G, użytkownicy mogą szybko przetwarzać dane, co pozwala na sprawną pracę nawet w dynamicznych środowiskach. System operacyjny Android® 12 gwarantuje nie tylko stabilność, ale także kompatybilność z najnowszymi aplikacjami z Google Play oraz z certyfikatami bezpieczeństwa, co sprawia, że jest to idealne narzędzie do pracy w terenie.

Ekran o przekątnej 6,3 cala, wykonany z Gorilla® Glass, zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych, co jest kluczowe dla precyzyjnego zbierania danych na zewnątrz. Dodatkowo, lekka konstrukcja urządzenia sprawia, że jest wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie odporna na ekstremalne warunki pogodowe i przypadkowe uszkodzenia, co czyni je idealnym narzędziem do pracy w terenie.

Certyfikaty wojskowe MIL-STD-810H, IP65 & IP67 potwierdzają niezawodność i trwałość Mobile Mappera 6 nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Możliwość wymiany baterii bez konieczności wyłączania urządzenia zapewnia ciągłą pracę bez przerw, co jest niezwykle istotne podczas długotrwałych zadań zbierania danych w terenie.

Dzięki Mobile Mapperowi 6 specjaliści geodezyjni i GIS mogą pracować szybko, dokładnie i efektywnie, niezależnie od warunków środowiskowych, zapewniając zaawansowaną dokładność i precyzję w procesie zbierania danych.